Útvonal:
Szépjuhászné étterem - Hárshegyi körút - Hárs-hegyi-nyereg - Széher út - Fekete István utca - Hűvösvölgyi út - Zsemlye utca - Nagyhíd - Nagybányai lépcső - Apáthy-szikla - Vaskapu-hegyi-erdő - Látóhegyi út - Árpád-kilátó (Árpád-pihenő) - Glück Frigyes út - Fenyőgyöngye - Guckler Károly út - Remete-hegyi-nyereg - Fekete salak út - KIS-FARKAS-TOROK - NAGY-FARKAS-TOROK - Guckler-szikla - Virágos-nyereg - Csorda-kút - Újlaki-hegy - Határ-nyereg - Glück Frigyes út - Mátyás király-emléklmű - Hűvösvölgy - Egykori Munkásmozgalmi liget - Nagy-rét - Nagy-Hárs-hegy alja - Kis-Ördög-árok völgye, Szépjuhászné út - Hárshegyi körút - Szépjuhászné étterem
Rajt:
2015. december 13. 8.00-11.00
Szépjuhászné étterem (1021 Budapest, Budakeszi út 97.)
Nevezési díj:
1 000 Ft/fő
Távolság:
20,00 km
Szintemelkedés:
681 m
Szintidő:
6 óra
MTSZ pontszám:
49
MSTSZ pontszám:
D28/6,5
Díjazás:
Oklevél + Kitűző
(Évente változó díjazás)
Szolgáltatások:
Hideg ital, hideg étel, édesség, ivóvíz a Rajtban és a Célban
Útvonal:
Szépjuhászné étterem - Hárshegyi körút - Hárs-hegyi-nyereg - Széher út - Fekete István utca - Hűvösvölgyi út - Zsemlye utca - Nagyhíd - Nagybányai lépcső - Apáthy-szikla - Vaskapu-hegyi-erdő - Látóhegyi út - Árpád-kilátó (Árpád-pihenő) - Glück Frigyes út - Látó-hegyi-tisztás - OROSZLÁN-SZIKLA - Határ-nyereg - Glück Frigyes út - Mátyás király-emléklmű - Hűvösvölgy - Egykori Munkásmozgalmi liget - Nagy-rét - Nagy-Hárs-hegy alja - Kis-Ördög-árok völgye, Szépjuhászné út - Hárshegyi körút - Szépjuhászné étterem
Rajt:
2015. december 13. 8.00-12.00
Szépjuhászné étterem (1021 Budapest, Budakeszi út 97.)
Nevezési díj:
800 Ft/fő
Távolság:
13,27 km
Szintemelkedés:
452 m
Szintidő:
4 óra
MTSZ pontszám:
33
MSTSZ pontszám:
E18/5
Díjazás:
Oklevél + Kitűző
(Évente változó díjazás)
Szolgáltatások:
Hideg ital, hideg étel, édesség, ivóvíz a Rajtban és a Célban
Egyéb információk mindkét távhoz:
A túra végig jelzett turistaútvonalon halad, a rajtnál mindkét távhoz szöveges itinert, és térképet adunk.
Kérjük, íróeszközt mindenki hozzon magával!
A Rajt megközelítése:
A Szépjuhászné Étterem Budapest felől a Széll Kálmán térről (Moszkva tér) induló 22-es és 222-es jelzésű autóbusszal közelíthető meg.
A Szépjuhászné, Gyermekvasút megállónál kell leszállni, és csak pár lépés befelé az étteremig.
A túra Céljában a nevezőink 10%-os kedvezménnyel rendelhetnek egy adag ételt, az aktuális napi ajánlatot.
Igényüket jelezzék december 12-ig a túra főrendezőjénél!
Előnevezés nincs.
Nevezési díjból kedvezmény: 100.- Ft/fő MTSZ, MSTSZ, TTT tagoknak (igazolványra), valamint csoportoknak, családos indulóknak, diákoknak, nyugdíjasoknak.
Családi nevezés esetén a 8 év alatti gyermekeknek, illetve a fogyatékkal élőknek, és kísérőiknek ingyenes az indulás.
A túra a Budapest Kupa része. (Budapest Kupa füzetek a célban leadhatók a TTT-nek, kimaradt pecsétek, túrák igazolása ugyanott.)
Térkép: a Budai-hegység turistatérképe.
SZÍNES ÚTVONALVÁZLAT
(3 221 x 2 346 képpont, 300 dpi, 7,96 MB [JPG], 5,84 MB [PDF])
SZÜRKEÁRNYALATOS ÚTVONALVÁZLAT
(3 221 x 2 346 képpont, 300 dpi, 4,54 MB [JPG], 5,86 MB [PDF])
SZÍNES ÚTVONALMETSZET
(3 507 x 2 480 képpont, 300 dpi, 2,37 MB [JPG], 2,18 MB [PDF])
SZÜRKEÁRNYALATOS ÚTVONALMETSZET
(3 507 x 2 480 képpont, 300 dpi, 1,66 MB [JPG], 2,17 MB [PDF])
GPS NYOMVONALAK / TRACK-EK
(Az állományokat .gpx kiterjesztéssel kell menteni: jobb gombbal Cél mentése másként)
HavaZOO - Farkas 20 teljesítménytúra Nyomvonala - Egyben
HavaZOO - Farkas 20 teljesítménytúra Nyomvonala - Jelzésenként szétvágva
HavaZOO - Oroszlán 13 teljesítménytúra Nyomvonala - Egyben
HavaZOO - Oroszlán 13 teljesítménytúra Nyomvonala - Jelzésenként szétvágva
Mindenkit szeretettel várunk!